ALTERNATIVE INVESTMENTS

Mintos

Mintos

Mintos je mnohem víc než jen běžná platforma pro peer-to-peer - Mintos je globální online tržiště pro půjčky. Poskytují retailovým investorům snadný a transparentní způsob, jak investovat do úvěrů vzniklých různými alternativními úvěrovými společnostmi po celém světě.

EvoEstate

EvoEstate

EvoEstate je realitní investiční platforma. Agreguje a získává obchody z hlavních evropských platforem skupinového financování nemovitostí, což znamená, že s účtem EvoEstate získáte přístup k více než 18 investičním platformám pro nemovitosti.

Bulkestate

Bulkestate

Bulkestate je P2P investiční a crowdfundingová platforma působící v oblasti nemovitostí. Jedná se o první platformu skupinových investic do nemovitostí a nákupů v Lotyšsku. Navzdory skutečnosti, že se jejich sídlo nachází v hlavním městě Lotyšsku – Rize, působí v celém pobaltském regionu i mimo něj.

Debitum Network

Debitum Network

Debitum Network je P2B platforma, která umožňuje komukoliv investovat do podnikatelských úvěrů od pouhých 10 € a získat úrok až 15%. Všechny investice dávají každému investorovi dodatečnou záruku. Úvěry posuzují nezávislí hodnotitelé rizika třetích stran. Na platformě jsou 0% poplatky. Všechny investice jsou přijímány okamžitě. Debitum Network umožňuje vklad EUR, GBP a USD.

Flender

Flender

Flender je předním poskytovatelem půček/věřitelem pro malé a střední podniky v Irsku. Díky kombinaci financování p2P a institucionálních investic poskytuje společnost Flender malým a středním irským podnikům velmi potřebné finanční prostředky rychle a efektivně prostřednictvím využití nejlepší technologické platformy své třídy. Pro zachování nízkého procenta nesplácení se používají tradiční postupy hodnocení úvěrového rizika. V důsledku zavedených procesů patří očekávaná míra ztrát společnosti Flender k nejnižším v tomto odvětví. Aktuální míra selhání je dle jejich úvěrové knihy pouze 0,2% Flender přilákal širokou škálu sofistikovaných retailových věřitelů po celém světě a také institucionální investory.

AxiaFunder

AxiaFunder

AxiaFunder je inovativní platforma pro financování soudních sporů, která spojuje investory s pečlivě předem prověřenými příležitostmi komerčních soudních sporů. AxiaFunder investuje do právních případů, kde je vysoká pravděpodobnost výhry u soudu s potenciálními výnosy 20%-30% pa. Kapitál je v riziku a předpokládané výnosy nejsou zaručeny. Investoři mají značné riziko ztráty všech svých investic, pokud případ nedopadne, a může přijít o dvojnásobek své investice v nepravděpodobném případě, že pojistitel nesplní závazek.